O nás

Kdo jsme

Jsme rodinná firma zaměřená na tvorbu webu od domény a hostingu po vložení poslední tečky na váš web. Zajistíme jak předělávku neaktuálního webu, tak vytvoření prvního webu jakémukoli podnikání. Aktuálně pracujeme primárně s redakčním systémem WordPress, ale již brzy plánujeme posunout naše zkušenosti výše, a tak vám nabídnout více možností webového designu.

Velkou výhodou WordPressu je jeho uživatelská nenáročnost, kdy vám jej lze po vytvoření webu předat k další správě. Ale nemusíte se bát, náš support tým tu pro vás bude i v momentech nouze. Pomůžeme za všech okolností.

Zároveň poskytujeme i návrhy pro UX / UI, takže pokud máte na svém webu jakoukoli nedokonalost, či máte brilantní nápad pro jeho vylepšení, pomůžeme vám ho přivést k životu. Navrhneme design i prototyp, tzn. jak může fungovat.

Rozšíření jsou samozřejmostí

Pluginy a veškerá rozšíření jsou základem webů na redakčních systémech, které nám pomáhají zařídit maximální bezpečnost, responzivnost a designy na míru.

Zároveň vám můžeme pomoci s SSL certifikátem, který chrání citlivá data vašich návštěvníků a zároveň vaši identitu šifrovaným spojením přes protokol HTTPS.

Proč pracovat s námi?

Brickmin logo

Kontaktujte nás

Nebo nás kontaktujte přímo na:
E-mail: info@brickmin.cz
Tel.: +420 603 269 528 nebo +420 606 827 564